KANCELARIA

http://tpg.net.pl/wp-content/uploads/2018/01/kancelaria-2-428x471.jpg

Kancelaria TGA łączy elastyczność w zakresie formuł współpracy z Klientami oraz jasną wizję działania w zakresie dziedzin, w których się specjalizuje.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Kancelaria wykorzystuje dotychczasowe, sprawdzone rozwiązania prawne lub tworzy nowe rozwiązania projektowane dla konkretnego celu danego Klienta – dostosowane do szybko zmieniających się realiów rynkowych i zmian w prawie.

Kancelaria obsługuje zarówno poszczególne duże projekty realizowanych przez Klientów, jak i zapewnia bieżącą obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych oraz podmiotów działających non-profit.
Działalność Kancelarii zorientowana jest między innymi na wsparcie realizacji skomplikowanych projektów biznesowych wymagających gruntownej wiedzy z danej gałęzi prawa. Założeniem Kancelarii jest precyzyjne określenie oczekiwania Klienta oraz dokładne ustalenie sytuacji prawnej i faktycznej z uwzględnieniem potencjalnych ryzyk, tak aby przyjęta strategia optymalnie realizowała wyznaczone przez Klienta cele.

Starając się wpisywać w międzynarodowe standardy praktyki działalności prawniczej, Kancelaria nie zapomina zwłaszcza o dbałości o transparentną komunikację z Klientem, która według nas stanowi podstawę sukcesu.
Kancelaria stale współpracuje z kancelariami specjalizującymi się analogicznych gałęziach prawa, w tym Kancelarią Radcy Prawnego profesora Rafała Adamusa z siedzibą w Gliwicach, co umożliwia podejmowania współpracy przy projektach wymagających zaangażowania rozbudowanego zespołu prawnego.

Dotychczasowa praktyka umożliwiła ukonstytuowanie współpracy z doświadczonymi specjalistami uczestniczącymi w realizowanym projekcie, takimi jak doradcy podatkowi, doradcy finansowi i ekonomiczni, biegli rewidenci, czy specjaliści z zakresu bankowości prywatnej.

Znakomitą większość Klientów Kancelarii stanowią przedsiębiorcy, co nie przeszkadza Kancelarii świadczyć z pasją pomocy prawnej przy ważnych dla Klientów Kancelarii sprawach osobistych.

Wykorzystując nabyte przez lata doświadczenie, Kancelaria często współpracuje z innymi kancelariami prawnymi czy in-house lawyer’ami, udzielając wsparcia w realizacji wybranego projektu.